Konwenty Informatyków
 i Administracji

Technopark Pomerania

 

 

Specjalny rabat
cenowy!

 

cena-promocyjna-220.png

 

 

Organizator

 

logo_technopark_krotkie_srednie.png

SZCZECIŃSKI PARK
NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY

 

scsi.png

ŚLĄSKIE CENTRUM
SPOŁECZEŃSTWA
INFORMACYJNEGO

 

Współorganizator

 

logo_wizipisi_srednie.png

WROCŁAWSKI INSTYTUT
ZASTOSOWAŃ INFORMACJI
PRZESTRZENNEJ I SZTUCZNEJ
INTELIGENCJI

 

aktualnosci.pngAktualności

 

2017-04-13

Informacja o Konwencie na stronach ŚCSI

Prelegenci

 

Krystyna Figielska

 

Figielska-Krystyna.jpg

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku - Białej, wydziału Logistyki. W MagikINFO na stanowisku sales manager pracuje od 2010 roku. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje w budowaniu relacji z klientami oraz tworzeniu strategii rozwojowej firmy. Odpowiada za realizację kluczowych wdrożeń systemu w centralnej i południowo-wschodniej Polsce. Inicjatorka wielu pomysłów zaimplementowanych w systemie MagikINFO, o które zabiegali użytkownicy systemu. Prowadzi prelekcje i organizuje szkolenia z zakresu efektywnego i bezpiecznego zarządzania infrastrukturą IT. Prywatnie miłośniczka zdrowej kuchni i aktywnego wypoczynku.

Michał Gomółka

 

Gomolka-Michal.jpg

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO. Jest jednym z pomysłodawców wielu funkcjonalności systemu, odpowiada za sprzedaż oraz obsługę kluczowych klientów w wybranych regionach Polski. Organizuje prezentacje, szkolenia i konferencje z zakresu zarządzania infrastrukturą IT, Software Asset Management oraz podnoszenia efektywności pracy użytkowników.

Paweł Gruszecki

 

Gruszecki-Pawel.jpg

Radca prawny, Partner. Szef Praktyki Nowych Technologii i Telekomunikacji – Kancelaria Kochański Zięba i Partnerzy.

Paweł posiada szerokie doświadczenie w zakresie wykonywania skomplikowanych projektów wymagających wiedzy z zakresu prawa IT, prawa autorskiego, prawa mediów oraz prawa telekomunikacyjnego takich jak: współudział w prowadzeniu negocjacji umowy o zarządzanie oraz rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej (ang. „managed service agreement”), współudział w opracowywaniu założeń prawnych modelu biznesowego podmiotu mającego oferować usługę telewizji mobilnej w standardzie DVB-H, prowadzenie negocjacji umowy mającej na celu wdrożenie platformy OTT, a także opracowanie założeń prawnych kompleksowego systemu logistyczno-płatniczego mającego na celu zwiększenie sprzedaży w e-commerce.

Adam Iwaniak

 

Adam-Iwaniak.jpg

Prezes Wrocławskiego Instytutu Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji, adiunkt w Instytucie Geodezji i Geoinformatyki Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Doradca Głównego Geodety Kraju w latach 2003-2005 i wiceprezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii 2006-2008.

Kierownik wielu projektów badawczych realizowanych w obszarze nauki, administracji i biznesu. Autor ponad 120 publikacji naukowych z zakresu GIS, infrastruktury danych przestrzennych i sztucznej inteligencji.

Marek Kaczmarzyk

 

Kaczmarzyk-Marek.jpg

Dr Marek Kaczmarzyk, biolog, neurodydaktyk i memetyk, popularyzator nauki, autor podręczników i programów szkolnych, nauczyciel i wykładowca.

Od roku 2000 prowadzi Pracownię Dydaktyki Biologii (WBiOŚ, Uniwersytet Śląski).

Autor kilkudziesięciu artykułów i książek z zakresu biologicznych i memetycznych kontekstów kształcenia. Propagator dydaktyki ewolucyjnej – dziedziny zajmującej się praktycznym wykorzystaniem kontekstów ewolucyjnych do opisu szkoły jako środowiska społecznego.

Od 2012 prowadzi Uniwersyteckie Towarzystwo Naukowe – Wszechnica Śląska, działające w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ.

Adrian Kapczyński

 

Kapczynski-Adrian.jpg

Uczeń Profesora Andrzeja Grzywaka, pasjonat informatyki, od ponad 15 lat zgłębiający zagadnienia związane z informatyką oraz jej zastosowaniami. Wykładowca akademicki Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej, działacz społeczny, kierownik projektów, konsultant strategiczny, trener i audytor. Członek komitetu nr 309 (ds. biometrii) Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz uczestnik prac grupy ds. biometrii przy Związku Banków Polskich. Inicjator konferencji "SAMAS" dedykowanej tematyce silnego uwierzytelniania oraz założyciel "Biometrics.pl" wortalu tematycznego poświęconego biometrii. Prezes Zarządu Oddziału Górnośląskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz prezes Zarządu Sekcji Przyszłości IT PTI.

Michał Kossakowski

 

Absolwent podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku dotyczącym analizy biznesowej i IT; od 2009 r. związany z ePUAP i jego rozbudową; od 2011 zajmuje się prowadzeniem szkoleń dotyczących m.in. systemu ePUAP oraz profilu zaufanego ePUAP; przeszkolił w tym obszarze ponad 700 pracowników administracji rządowej i samorządowej.

Łukasz Kotalla

 

Kotalla-Lukasz.jpg

Dyrektor handlowy sektora e-Usług w Sprint S.A.

Skuteczny menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży Inteligentnych Systemów Pomiarowych, Systemów Informatycznych, dedykowanych Systemów AMI, Systemów Informacji Przestrzennej, Systemów Dziedzinowych, jak również oprogramowania do prowadzenia Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, Systemów Billingowych, a także Infrastruktury IT.

Prawie 100% zrealizowanych kontraktów to Projekty zrealizowane z dofinansowaniem ze środków unijnych. Zorientowany na współpracę i cele biznesowe. Ma doświadczenie w realizacji złożonych Projektów zarówno po stronie Zamawiającego jak i po stronie Dostawcy Oprogramowania.

Rafał Kula

 

Kula-Rafal.jpg

Ekspert z zakresu prawa dostępu do informacji publicznej, praktyk popularyzujący wiedzę o efektywnym prowadzeniu stron BIP, autor artykułów i ekspertyz z tej dziedziny. Wieloletni dyrektor Logonetu: koordynator aż 410 wdrożeń podmiotowych stron BIP, współautor systemów BIPLO (Biuletyny prowadzone z jego wykorzystaniem zdobyły dwie pierwsze nagrody w konkursie MSWiA na „Przejrzystą stronę BIP”). Audytor BIP. Doświadczony wykładowca i trener. Były członek zespołu ds. informacji publicznej i informacji sektora publicznego, który został powołany w ramach Rady do Spraw Cyfryzacji przy Ministrze Administracji i Cyfryzacji.

Izabela Mrochen

 

Mrochen-Izabela.jpg

Dr Izabela Mrochen jest zatrudniona na stanowisku adiunkta w zakresie języka angielskiego w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Swoje zainteresowania filologiczne i językoznawcze z zakresu języka angielskiego skupiła wokół problematyki związanej wykorzystania najnowszej technologii komputerowej, w szczególności narzędzia CAT (Computer Assisted/Aided Tools). Od 2012 roku bierze udział w warsztatach związanych z przygotowaniem audiodeskrypcji do filmów i dzieł plastycznych.

Przemysław Pazera

 

Pazera-Przemyslaw.jpg

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Pracownik firmy Eaton Electric od 2012 roku. Podczas pracy w Eaton Electric przez 3 lata odpowiadał jako Product Manager za produkty z zakresu rozdzielnic elektrycznych do 2500 A. Obecnie zajmuje się 1-fazowymi systemami zasilania gwarantowanego UPS. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie technicznym oraz w prowadzeniu szkoleń.

Eugeniusz Romański

 

Romanski-Eugeniusz.jpg

Dyrektor Śląskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego w Katowicach.

W dotychczasowej pracy nauczyciela, urzędnika i menadżera wdraża innowacyjne metody zarządzania procesem kształcenia, zasobami ludzkimi oraz wiedzą z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. Posiada certyfikat PRINCE2 Foundation. Od roku 2008 zajmuje się implementacją Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego dla Województwa Śląskiego, podejmując działania na kierunkach: e-government- SEKAP2, realizacja Regionalnej Sieci Szerokopasmowej, edukacja społeczeństwa w projekcie eDeN oraz nadzoruje wdrożenie Otwartego Regionalnego Systemu Informacji Przestrzennej.

Sławomir Słoka

 

Sloka-Slawomir.jpg

Absolwent Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Pracę w IT rozpoczynał ponad 20 lat temu jako programista, następnie konsultant ERP w sektorze przedsiębiorstw i manager w firmach dużych polskich integratorów IT. W ostatnich latach zaangażowany w przedsięwzięcia IT dla sektora publicznego. Prowadzi badania nad problemami implementacji prawa informatycznego w Polsce, rozeznany w zagadnieniach praktycznych jego stosowania. Zatrudniony w Śląskim Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.

Łukasz Undas

 

Undas-Lukasz.jpg

Key Account Manager.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 11 lat w branży informatycznej, z tego 7 w firmie Arcus SA, w której odpowiada za projekty związane z obniżeniem kosztów eksploatacji. Prywatnie żonaty, ojciec 2-letniego Kacpra. Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii.

Artur Wojciechowski

 

Wojciechowski-Artur.jpg

Założyciel i Prezes Fundacji INTERNET DISCOVERY, zajmującej się pomocą ofiarom przestępstw w sieci Internet oraz ochroną praw autorskich i własności intelektualnej. Absolwent WSPOL Szczytno – specjalizacja bezpieczeństwo teleinformatyczne oraz WSB Dąbrowa Górnicza – specjalizacja ochrona informacji. Obecnie doktorant UŚ w Katowicach na wydziale Socjologii z tematem pracy: „Wojna informatyczna jako forma konfliktu asymetrycznego w XXI wieku” oraz student WS HUMANITAS na kierunku Prawo.

Wieloletni Biegły Sądowy Sądu Okręgowego w Katowicach z zakresu informatyki, informatyki śledczej i ochrony informacji. Rzeczoznawca do spraw produktu i usług Wojewódzkiego inspektoratu Handlowego w Katowicach. Certyfikowany Audytor Wewnętrzny systemów zarządzania informacją wg wymagań normy ISO 27001.

Grzegorz Wójcik

 

Wojcik-Grzegorz.jpg

Specjalista ds. Handlowych. Od kilkunastu lat związany z branżą teleinformatyczną, prywatnie ojciec dwójki dzieci. W firmie Arcus SA, odpowiada za projekty związane z obniżeniem kosztów wydruku. Z zamiłowania gra w piłkę nożną oraz uwielbia podróże.

 

 

Patronat Honorowy

 

logo_ministerstwo_cyfryzacji_pion_male.png

 

logo_patronat_honorowy_mar_woj_slaskiego_pion_duze.png

 

logo_wojewoda_slaski_male.png

 

logo_zpp_male.png

 

polskie_towarzystwo_informatyczne.png

 

polkasa_izba_informatyki_i_telekomunikacji.png

 

Partner Strategiczny

 

logo_sprint_srednie.png

 

Partner Technologiczny

 

arcus.png

 

kyocera.png

 

logo_eaton_srednie.png

 

logo_logonet_srednie.png

 

logo_epson_srednie.png

 

Partner Merytoryczny

 

logo_magikinfo_srednie.png

 

logo_stormshield.png

 

logo_nowa_system_srednie.png

 

Partner Konwentu

 

logo_rekord2_srednie.png

 

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w opcjach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.